Dostawa

Przy zakupie piłkarzyków i stołów bilardowych proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Wysyłkę towarów realizujemy na trzy sposoby. Pocztą Polską, firmą kurierską DPD, lub transportem własnym. Koszty wysyłki wyglądają następująco:

POCZTA POLSKA

Przy przedpłacie na konto:

List polecony,  -10zł

Paczka do 2 kg-17zł

Wysyłka za pobraniem:

Paczka pocztowa 48H -18,50zł

NIE WYSYŁAMY listami ekonomicznymi, gdyż wtedy nie mamy żadnego potwierdzenia nadania, będącego w razie niedostarczenia przesyłki podstawą jej reklamacji.

Kij bilardowe , bile wysyłka tylko kurierem.

Wszystkie paczki powyżej 2 kg wysyłamy kurierem.

FIRMA KURIERSKA DPD

paczka do 30 kg przy przedpłacie -25 zł

paczka pobranie do 30 kg. -30zł


Kurier dostarcza paczki na następny dzień roboczy od dnia nadania (w przypadku nadania w piątek następnym dniem roboczym jest poniedziałek). Istnieje również możliwość dostarczenia przesyłki w sobotę, jednak wiąże się to z wzrostem kosztów, czyli przy wpłacie na konto koszt wysyłki będzie wynosił 50zł .

UWAGA! Bardzo prosimy o sprawdzenie przy kurierze czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu. W przypadku wystąpienia takiego uszkodzenia prosimy o spisanie protokołu szkody (taki protokół posiada przy sobie kurier). Jest on dla nas podstawą wniesienia reklamacji w firmie kurierskiej, a uszkodzony towar wymienimy na dobry najszybciej jak to będzie możliwe. Odebranie paczki jest równoznaczne z potwierdzeniem, iż dotarła ona nieuszkodzona. Szkody zgłaszane później (bez spisanego protokołu) nie będą uwzględnianie.

NASZ TRANSPORT

Ta forma wysyłki odnosi się głównie do transportu stołów bilardowych. Koszt takiego transportu to 1,50zł od każdego przejechanego km (liczy się ilość km od siedziby naszej firmy do miejsca dostarczenia towaru).

W razie nieotrzymania przesyłki prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań aby szybko sprawę wyjaśnić. Zaznaczamy jednak, że w przypadku przesyłki realizowanej Pocztą Polską, reklamacje możemy wnieść dopiero dwa tygodnie po dacie nadania.

Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

w razie wątpliwości proszę o kontakt