Kij 2-cz. McDermott G404 Zobacz większe

1 404,30 zł

1 404,30 zł za szt.

Kij 2-cz. McDermott G404

03.02.3G.404.00

Nowy


B B

Wyślij do znajomego

Kij 2-cz. McDermott G404

Kij 2-cz. McDermott G404

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Więcej informacji

Więcej informacji

Jako Exclusive Dealer marki McDermott mający wyłączność na produkty tej firmy w Polsce, gwarantujemy najlepsze ceny i wieczystą gwarancję producenta!

- legendarny kij wyprodukowany w USA
- Trzonek wykonany z klonu oczkowego
- zdobienia z amerykańskiej wiśni
- Hebanowe inkrustacje
- Szczytówka G-core
- 3/8"-10 gwint
- 4 zdobienia z klonu oczkowego i z hebanu
- 6 zdobień w kolorze kości słoniowej
- oryginalna niź irlandzka
- Tipy Everest maja kształt jak twarda kapka, uderzenie jak miękki tip i zapewniają kontrolę jak w wypadku miękkiego TIPa.

 

Od 1968 roku kije marki McDermott stale zwiększają swoją jakość, zgodnie z oczekiwaniami graczy wobec profesjonalnych kiji bilardowych. Produkty McDermott zyskały światową sławę dzięki swojej inspiracji, niezawodności, oraz najwyższej jakości wykonania. Wszystkie kije McDermott są produkowane w U.S.A.
Tylko po rygorystycznych oględzinach kij, lub szczytówka mogą otrzymać Certyfikat Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych. Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana.
McDermott wybiera jedynie najlepsze drzewa z całego globu do produkcji swoich kiji. Szczytówka jest wykonana z najwyższej jakości drzewa klonowego, co zapewnia doskonałą wytrzymałość oraz idealną barwę.

 

ZOBACZ JAK PRODUKUJE SIĘ NIEZWYKŁE KIJE MCDERMOTT  

Podobne produkty

Produkty z tej samej kategorii