Kij 2-cz. McDermott G222 Zobacz większe

963,43 zł

963,43 zł za szt.

Kij 2-cz. McDermott G222

03.02.3G.222.00

Nowy


B B

Wyślij do znajomego

Kij 2-cz. McDermott G222

Kij 2-cz. McDermott G222

Odbiorca: :

* Pola wymagane

  lub  Anuluj

Więcej informacji

Więcej informacji

Jako Exclusive Dealer marki McDermott mający wyłączność na produkty tej firmy w Polsce, gwarantujemy najlepsze ceny i wieczystą gwarancję producenta!
 

- kij produkowany w USA
- Trzonek z wschodnioindyjskiego drzewa różanego
- szczytówka G-Core
- 3/8"-10 gwint
- ozdobne pierścienie w kolorze kości słoniowej i srebra
- oryginalny oplot z nici irlandzkiej
- Tipy Everest maja kształt jak twarda kapka, uderzenie jak miękki tip i zapewniają kontrolę jak w wypadku miękkiego TIPa.

 

Od 1968 roku kije marki McDermott stale zwiększają swoją jakość, zgodnie z oczekiwaniami graczy wobec profesjonalnych kiji bilardowych. Produkty McDermott zyskały światową sławę dzięki swojej inspiracji, niezawodności, oraz najwyższej jakości wykonania. Wszystkie kije McDermott są produkowane w U.S.A.
Tylko po rygorystycznych oględzinach kij, lub szczytówka mogą otrzymać Certyfikat Jakości McDermott i zostają one dostarczone do sprzedawców detalicznych. Eksperci kontroli jakości produktów McDermott analizują szczegółowo każdą część kija - żadna niedoskonałość nie jest tolerowana.
McDermott wybiera jedynie najlepsze drzewa z całego globu do produkcji swoich kiji. Szczytówka jest wykonana z najwyższej jakości drzewa klonowego, co zapewnia doskonałą wytrzymałość oraz idealną barwę.
 

Podobne produkty

Produkty z tej samej kategorii